Modern Banyo Örnekleri

Spread the love

Küvet jakuzi iç bahçe dekorasyon örneği, ilginç banyo tasarımı

http://www.evdekorasyonornekleri.com/modern-banyo-ornekleri/

Modern banyo tasarımı-dekorasyonu git gide trend haline gelmiş durumda, artık eski evlerde bile çok modern banyo tasarımları görebilmekteyiz. Bu akım nereden geldi peki , banyo en çok vakit geçirdiğimiz yerler sırasında ilk sıralarda yer alıyor çünkü artık tüm banyolar bütüncül bir şekilde tasarlanıyor yani lavabo wc duşakabin küvet gibi banyo öğeleri bir arada çözümleniyor. Çünkü bu şekilde yapıldımı ıslak hacimler için ayrı ayrı yer açmaya deşmeye gerek kalmıyor. Ortak ıslak hacim noktası yapının daha bütüncül olmasını sağlıyor.

Günümüzdeki yeni yapıların hepsinde hemen hemen bir arada çözüm tercih ediliyor, hal böyle olunca modern mimari devreye giriyor böylelikle çözümler daha şık ve sade bir hal alıyor. Çünkü iç içe çözülmüş banyolar genelde yer kazanmak için dar yapılıyor, dar bir alanda eski püskü kıytırık bir banyo kullanıcılar için tercih edilmeyeceği için inşaat şirketleri modern yapmayı tercih ediyor. Modern mimari günümüzde her yerde artık bundan dolayı eski yapıların restore edilmesi modern bir yapıya dönüştürülmesi ya da yeni yapılarda modern dokunuşlarla eski hissi yaratmak gibi düşünceler yer alıyor. Mimari tasarımın dili ortak olduğu için renk doku kontrast ve diğer öğeler modern&eski arasında bir bağ oluşturmada kolaylık sağlıyor.

Bu makalemizde modern mimarinin nasıl kullanıldığını ve eski yapılarda da nasıl modern mimarinin işlendiğini, banyo dekorasyon örnekleriyle görebileceksiniz. Sizleri bu mükemmel banyo dekorasyon örnekleriyle yalnız bırakıyor evinize ya da iş yeriniz için düşündüğünüz banyonuza bir örnek-fikir teşkil etmesini temenni ediyoruz.

Ahşap parke duşakabin ve küvet cam bölmeli banyo dekorasyon örneği
Cennetten bir köşe ahşap parke üzerine küvete paralel cam ve manzaranın keyfini çıkarın. Aynı zamanda duşakabin de var aynı yerde çözülmüş pratik banyo dekorasyon örneği

Beyaz mermer küvet jakuzi duşakabin dekorasyon örneği
Tamamen beyaz mermer ile tasarlanmış bu banyo küvetin hemen yanındaki ateş dekoru ile harika bir banyo deneyimi sunuyor sizlere.

Bölmeli wc den bağımsız duşa kabin türk hamamı tarzında banyo dekorasyonu
Cam bölme ile ayrılmış türk hamamı havasında duşakabin özellikli bu banyo bölümlendirme yapılarak çok farklı bir tasarım örneği olmuş.

Beyaz küvet jakuzi mermer ahşap wc ile bütünleşik banyo dekorasyon örneği
Beyaz minimalist bu banyo wc ile beraber çözülmüş jakuzi küvet tasarımı çok basit ve kullanışlı görünüyor.

Parke zeminli cam bölmeli duşakabine sahip gri beyaz banyo dekorasyon örneği
Parke yer döşemesi ile döşenmiş cam bölmeli duşakabin çok şade ve kullanışlı bir dekorasyon örneği oluşturmuş.

Beyaz küvet beyaz banyo mobilyası manzaralı banyo dekorasyon tasarımı
Eşsiz manzarasıyla bütünleşmiş küvet sizlere Harika bir banyo deneyimi yaşatacak. Beyaz renginin sadeliği banyoya çok güzel bir hava katmış.

Duşakabin wc ve lavabo çok küçük alanda çözülmüş, dar alanda banyo çözümü için çok güzel bir dekorasyon örneği
Çok küçük bir alanda çözülmüş bu banyo wc örneği harika bir tasarım örneği, kullanım kolaylığı ve estetik açısından gayet başarılı bir dekorasyon örneği olmuş.

Gökdelen manzaralı mermer döşeme mermer küvet mermer duvar banyo dekorasyonu
Müthiş bir manzaraya sahip bu banyo tasarımı tamamen mermer ile döşenmiş zemin duvarlar ve küvet ile sizlere eşsiz bir banyo keyfi yaşatacak.

Doğa manzaralı jakuzi dekorasyon örneği
Doğa manzaralı bu jakuzi örneği sizi bambaşka diyarlara götürecek bir tasarım örneği, banyo içerisinde bir köşeye konumlandırılmış bu tasarım eşsiz bir dekorasyon

Şömineli ısıtmalı banyo küvet dekorasyon tasarım örneği
Elektrikli şömine ile destekleniş bu küvet jakuzi örneği sizlere çok güzel bir banyo deneyimi yaşatacak, buranın bir otel olması muhtemel, eviniz içinde aynı tasarımı yapmanız mümkün

Gri duvar duşakabin ve küvetli,wcli banyo dekorasyon örneği
Modern mimariye sahip bu banyo bizlere sadeliğin ne kadar etkili olduğunu gösteriyor, eviniz için mükemmel bir banyo tasarım örneği

Dar alanda banyo tasarımı duşakabin wc ve lavabo 5-10 metrekareye banyo tasarımı
Minimalist bir banyo örneği ile karşınızdayız, çok küçük alanlar için üretilen çözümler tasarımın her köşede her delikte yapılabileceğini ve uç fikirlerin uygulanabileceğinin en güzel örneklerinden biri

Küvet jakuzi iç bahçe dekorasyon örneği, ilginç banyo tasarımı
İç bahçenizde muhteşem banyo keyfimi yaşamak istiyorsunuz tamamen doğal bir ortam oluşturulmuş bu dekorasyon örneği sizlere eşsiz bir deneyim yaşatacak

Oda içerisinde kabinli banyo çözümü, ilginç benyo dekorasyon örneği
Kabin içerisinde çözülmüş banyo tasarımı tamamen mekan içerisinde bağımsız olarak değil de bütünleyici olarak bir tasarım yapılmış, mekandan yer kazanmak adına harika bir fikir.

Otel odası için banyo tasarımları, ilginç otel odası jakuzi örneği
Siyah mermer ile bezenmiş bu banyo içerisinde kafanızı dinleyebileceğiniz harika bir dekorasyon örneği , havlulardan da anlaşılacağı gibi yüksek ihtimalle otel odasında ilginç bir banyo

Karo döşemeli kahverengi banyo dekorasyon örneği duşakabin wcli ilginç tasarım
Banyo içerisinde ne varsa hepsi çok güzel bir şekilde birbirini etkileyemeyecek şekilde çözülmüş bu dekorasyon örneği harika düşünülmüş.

Küvet ve camlı duşakabin ahşap döşeme üzerinde geniş ferah banyo dekorasyon tasarım örneği
Muhteşem bir banyo tasarım örneği karşımızda, küvet ve duşakabin yükseltimiş bir şekilde zemin üzerine oturtulmuş duşakabin cam bölme ile ayrılmış gayet ferah bir dekorasyon örneği

Cam bölmeli duşakabin wc dolaplı lavabo banyo dekorasyon örneği
Tipik duşakabin wc lavabo üçlüsünün bir arada rahat bir şekilde çözülmüş, içeride loş bir hava güzel bir dekorasyon örneği

Camekanlı duşakabin lavabo wc kutu şeklinde banyo dekorasyon tasarım örneği
Kutu şeklinde çözülmüş bu banyo örneği alandan yer kazanmak adına harika bir tasarım örneği olmuş

Modern banyo örneği, Duşakabin wc çamaşır makinesi lavabo çözümlenmiş banyo dekorasyon tasarım örneği
Modern mimarinin geldiği son nokta spot ışıklandırma desenli duvarlar genişlik hissi yaratacak ince uzun ayna harika bir banyo tasarımı

Modern eski karışımı lavabolu cam bölmeli tuvaletli wc liduşakabin örneği
Parke döşemeli bu banyo da renkler çok iç açıcı ve sade bir şekilde çözülmüş cam bölme ile ayrılan duş ise muazzam.

Cam bölmeli bağımsız küvet duşakabin üstten ve yandan ışık alan küvetli banyo dekorasyon tasarım örneği
Köşe bir yerde üstten ve yandan aydınlatılmış bu küvetli banyo sizlere eşsiz bir duş keyfi yaşatabilir. Harika bir banyo tasarımı.

Camekanlı küvetli duşakabin dekorasyon örneği
Cam bölmeli bu küvet-duşakabin örneği çok ferah bir şekilde rahat duş almanızı sağlayacak dekorasyon örneği

Bağımsız küvet parlak duvar ferah banyo dekorasyon örneği
Sade ve bağımsız küvetiyle ve parlak duvar detayıyla ilginç bir tasarım örneği oluşturmuş. Zengin işi banyo tasarımı.

Pencereli mumla ışıklandırılmış zeminden yüksek jakuzi dekorasyon tasarım örneği, Zengin işi ilginç jakuzi örnekleri
Eşsiz ışıklandırma ve 3 cam ile harika bir duş keyfi yaşatacak bu jakuzi örneği spa hizmeti olan bir otel banyosu olarak düşünülebilir.Kendi eviniz içinde harika bir dekorasyon örneği olabilir.

Bağımsız küvet bitkiler ile süslenmiş banyo dekorasyon örneği
Beyaz sade bu banyo örneği bitkiler ile desteklenmiş sizlere çok loş bir ortamda duş keyfi sunuyor. Eviniz için düşünülebilir mükemmel dekorasyon örneği.

Gri modern eski karışımı banyo dekorasyon örneği, ilginç meksika tarzı banyo örneği
Muhteşem bir banyo dekorasyon örneği tamamen beyaz ve grinin tonları ile süslenmiş bu banyo da küvet bağımsız olarak çözülmüş ve 2 lavabo tercih edilmiş.

Siyah camlı duşakabin lavabo dekorasyon örneği
Tamamen siyaha bürünmüş bu banyo içinizi sıkabilir korku verebilir ama hiçbir yerde iz bırakmayan izi göstermeyen siyah rengi temizlik açısından sizlere kolaylık sağlayacak ve ayrıca yalnızlığın tadını ışıkları kapatarak daha loş bir ışık kullanarak tadabilirsiniz.

Pembe beyaz küvetli sade ilginç şık banyo dekorasyon örneği
Pembe küvetli bu banyo sanki bir oda havasında küveti kaldırıp götürüp başka yerde de kullanabilecekmişsiniz gibi, sade ve şık bir tasarım.

Tuğla döşemeli kaynak borular ile duş başlığı ahşap zemin kullanılarak tasarlanan eski tip duş örneği
Tuğla desenli bu duşakabin pencereden gelen mükemmel ışık ile sizlere ferah bir ortamda duş alma keyfi yaşatacak

Bağımsız küvet çiçekli spot ışıklı parke döşemeli modern banyo tasarım örneği
Spot ışıklar ile bağımsız küvet sizlere bambaşka bir deneyim yaşatacak, içeride çok loş bir ortam ve güzel kokulu bir çiçeğin eşsiz estetik değeri harika bir tasarım.

Ahşap lavabo ahşap çerçeveli küvet siyah döşemeli banyo tasarım örneği
Ahşap lavabo ve küvetteki ahşap detayı tüm ortama apayrı bir hava katmış bu küvet tasarımı sizlere eşsiz bir deneyim yaşatacak.

Beyaz mermer siyah çerçeveli duşakabin cam detayı siyah çeşme ve mermer lavabolu banyo dekorasyon örneği
Beyazlara bürünmüş bu banyo da duşakabinin cam çerçevesinde ki ince siyah detay tüm banyonun havasını değiştirmiş ilginç modern bir tasarım örneği.

Küvet ve duşakabin bağımsız siyah mermer ile döşenmiş ve lavabo wc siyaha bürünmüş harika bir tasarım örneği
Modern mimarinin eşsiz örneklerinden biri, duşakabin ve küvet aynı ortamda çözülmüş ve lavabo wcden bağımsız bir şekilde konumlandırılmış. Harika modern bir banyo tasarım örneği

Ahşap zemin duşakabin gri yer döşemesi ahşap lavabo dolabı ile dekore edilmiş bir banyo tasarım örneği
Ahşap hamam havası katılmış bu banyo örneği bir otel odası tarzında tasarlanmış hoş bir banyo dekorasyonu.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir